Hotel pracowniczy Łódź

Poznaj ofertę naszego hostelu i wybierz optymalny pokój dla siebie!Hotel z możliwością noclegów pracowniczych

Hotel pracowniczy Łódź — kwatery pracownicze już od 35 zł za dobę!

Ubiegasz się o zatrudnienie w Łodzi? A może właśnie otrzymałeś pracę w tym rozwijającym się mieście? A może przybywasz do naszego pięknego miasta jako kierownik kadry pracowniczej i szukasz noclegu dla siebie i swoich pracowników? Primus Hostel oferuje kwatery pracownicze. Łódź to bezsprzecznie ważny ośrodek sztuki, edukacji i przemysłu. Bez wątpienia jest to miasto znane z intrygujących festiwali i najdłuższej europejskiej ulicy handlowej. Miasto przyciąga więc nie tylko pracowników etatowych, ale również inwestorów. Zatrudnienia tutaj szukają więc osoby o niezwykle różnych kwalifikacjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy kwatery pracownicze o wysokim standardzie w niskiej cenie.

Hotel pracowniczy blisko centrum Łodzi

Primus Hotel powstał z myślą zarówno o gościach indywidualnych, jak i firmach, wykonujących swoją pracę na terenie Łodzi. Nasz hostel może pomieścić nawet 70 osób. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy pokoje umeblowane, wyposażone, z kompletnym zapleczem sanitarnym i kuchennym. Wiemy jak ważną kwestią jest regeneracja i dobre wysypianie się, dlatego komfortowe pokoje gościnne w naszym hostelu, umożliwią Ci to.

Kwatery pracownicze dla każdego

Pokój dwu-osobowy dostępny w ofercie hotelu pracowniczego Primus Hostel

Pokój 1

2- osobowy pokój z umeblowaniem w Hostelu Primus to doskonała oferta dla osób, które szukają niedrogiego miejsca noclegowego i nie chcą dzielić przestrzeni z szerszym gronem osób.

Pokój 3-osobowy dostępny w ofercie hotelu pracowniczego Primus Hostel

Pokój 2

3- osobowy pokój z umeblowaniem to świetny wybór dla pracowników szukających taniego noclegu w bezpiecznym miejscu i którym nie przeszkadza dzielenie przestrzeni z innymi osobami.

Pokój 4-osobowy z łóżkami jednoosobowymi

Pokój 3

4- osobowy pokój jest doskonałą opcją dla osób, które chcą skorzystać z taniego noclegu w grupie. To także świetna decyzja jeśli chcesz obniżyć koszty noclegu, mieszkając z innymi lokatorami.

Dlaczego warto wybrać Primus Hostel

W pełni wyposażona kuchnia i pokoje

Pełne wyposażenie

Nasz hostel jest miejscem bezpiecznym i komfortowym. Posiadamy zabezpieczenia w formie monitoringu i ochrony przeciwpożarowej. 

Bezpłatny parking

Duży parking

Dysponujemy ogrodzonym parkingiem zdolnym do pomieszczenia aż 50 samochodów. Dzięki temu nasi goście nie muszą martwić się o konieczność wykupu miejsca parkingowego.

Komfortowe warunki wypoczynku w przystępnej cenie

Atrakcyjna cena

Wnętrze hostelu zostało odnowione, jest czyste i przytulne, co wpływa na efektywny wypoczynek. Nowoczesne łazienki z dużymi kabinami i pralnia są do Twojej dyspozycji. Cena to jedynie 35 zł na dobę od osoby!

Bezpłatne wifi

Darmowy internet

Na terenie naszego obiektu jest darmowe WiFi. Nie musisz martwić się o szybki dostęp do internetu.

Pracownicze noclegi w Łodzi — wybierz miejsce z pełnym wyposażeniem

Hotel pracowniczy Primus oddaje do dyspozycji gości funkcjonalne pokoje, które posiadają pełne wyposażenie i są gotowe do zamieszkania. Wnętrza hostelu są funkcjonalne i proste, a w cenie zawierają podstawowe umeblowanie takie jak łóżka, duże szafy na ubrania czy też wyposażenie sanitarne. W hostelu znajduje się duża jadalnio-kuchnia z kuchenkami mikrofalowymi, dzięki czemu pracownicy mogą przygotować posiłek bądź szybko go odgrzać. Do dyspozycji gości są również piecyki kuchenne, lodówki i kuchenki mikrofalowe i wiele innych funkcjonalności. W hostelu znajduje się również pralnia, co pozwala na dogodne odświeżenie odzieży.

Sprawdź, za co cenią nas inni!

Opinie pochodzą z wizytówki Google, ich zbieranie i przetwarzanie jest zgodne z polityką Google. 

Opinia o Primus Hostel

Kwatery pracownicze Łódź

Noclegi pracownicze są przygotowane po to, aby zapewnić gościom bezpieczne i komfortowe miejsce do odpoczynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczem do utrzymania wysokiego poziomu efektywności pracownika jest zapewnienie optymalnej ilości wypoczynku i snu. Noclegi pracownicze w Primus Hostel to doskonała oferta dla osób, które preferują tanie noclegi w miejscu cichym, usytuowanym w spokojnej dzielnicy. Zazwyczaj są to pracownicy przybywający do Łodzi tymczasowo, np. w delegację firmową, do pracy sezonowej, bądź osoby zatrudnione w sektorze turystycznym.

Primus Hostel to ważny element infrastruktury miasta, służący zapewnieniu pracownikom odpowiedniego miejsca do noclegu i oferujący im komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu w Łodzi.